Clan Qnet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» inS vs Pour 2-1
admin applc Icon_minitimeTue Mar 27, 2012 4:36 pm by k3nzo-

» admin aplication
admin applc Icon_minitimeTue Mar 27, 2012 12:56 pm by Dark)MagiCiaN

» admin aplication
admin applc Icon_minitimeThu Jun 30, 2011 12:37 am by guardian_rh

» Tournament!!
admin applc Icon_minitimeThu May 05, 2011 2:46 pm by Hell_Is_Here

» Προταση για το BackDoor
admin applc Icon_minitimeThu May 05, 2011 2:41 pm by Hell_Is_Here

» admin applc
admin applc Icon_minitimeThu May 05, 2011 2:39 pm by Hell_Is_Here

» admin applc AgainstTheRuleZ
admin applc Icon_minitimeTue May 03, 2011 3:38 pm by Dark)MagiCiaN

» Hell_Is_Here
admin applc Icon_minitimeSun Apr 24, 2011 5:36 pm by Hell_Is_Here

» admin appli
admin applc Icon_minitimeSun Apr 24, 2011 5:18 pm by Hell_Is_Here

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates
free forum

http://kairos123.gr/
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

admin applc

2 posters

Go down

admin applc Empty admin applc

Post  Dang3rFTW Tue May 03, 2011 5:01 pm

Admin Application: Dang3rFTW

Personal Info:

Your name:Βασιλης

Age:16

Your country:Ελλάδα

Occupation:μαθητής λυκείου

Spoken languages:Ελληνικά,Αγγλικά

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Accountang3rFTW

Former experience and/or safelisted channels: garena,πλέον κυρίως eleos καί λιγότερο clan nol

Your activity and average playtime each week:4 ώρες/ημέρα καί περισοτερο τα Σαββατοκύριακα επομένως περίπου 40 ώρες/εβδομάδα.

Which time of the day you usually play:το απογευμα και καμια φορα το πρωι οταν δν εχο σχολειο

How long you have been playing DotA:Τα τελευταία 3 χρόνια.

Your ability to communicate with others:Είμαι επικοινωνιακός καί γενικά είμαι κοινωνικό άτομο,μου αρέσει να συναναστρέφομαι με κόσμο καί να επικοινωνώ μαζί τους.

Have you read the rules and agree to follow them?:Τους διάβασα,τους κατανοώ και συμφωνώ να τους ακολουθήσω.

How do you react/behave when you're under pressure?:Γενικότερα είμαι ήρεμο άτομο και σπάνια νευριάζω,αποφέυγω τις στιγμές που προκαλούν πίεση σε εμένα καί στούς άλλους.Όταν όμως είνα αναπόφευκτο τότε προσπαθώ να βρώ διεξόδους καί να επαναφέρω την κατάσταση σε φυσιολογικά επίπεδα.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks):'Οχι δεν έχω κανένα πρόβλημα στο να υπακούω-εκτελώ εντολές τών ανώτερων μου εφόσον δεν είναι παράλογες.

Is there anyone who can vouch for you?:Ναί όποιος διαβάσει καί θελήσει μπορεί να το κάνει με τη μορφή comment και οι φιλοι οπως O TheTourist kai o T3chno. , mzhagc kai Online-dota.

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional):Κανένα πρόβλημα.


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin:Το Dota είναι καθημερινή μου ασχολία καί μέσω αυτής περνάω τον χρόνο μου.Μερικές φορές όμως τα games καταντάνε γελοια,σπαστικά που μερικοι χρησιμοποιουν πολυ ασχημες βρισιες στο σημειο να βριζουνε (οικογενεια και θεια) και αυτο μου τιν σπαει και δεν υπαρχει κανενας να μπορεί να περιορίσει αυτές τις καταστάσεις με αποτέλεσμα να νευριάζω και να θεωρώ άσκοπο τον χρόνο μου.Γίνοντας admin θα αποτρέψω αυτήν την κατάσταση τόσο για μένα όσο καί για τούς άλλους ,αλλά καί θα προσπαθήσω καί εγώ με τη σειρά μού να βοηθήσω το channel eleos να κάνει ένα βήμα μπροστά.

Why should we pick you and what can you offer to us:Θεωρώ ότι έχω τα προσόντα για να ασκήσω αυτήν την ιδιότητα καί μπορώ μέσω του καθημερινού χρόνου που αφιερώνω στο συγκεκριμένο channel,να αποτρέπω διάφορες καταστάσεις.Επίσης εχοντας γινει ενεργό μέλος στο forum θα βοηθήσω καί εκεί όσο μπορώ.

A few things about yourself:ειμαι μαθητης στο 3o γενικο λυκειο Λαρισας και τα ενδιαφεροντα μου ειανι το ποδοσφαιρο

Dang3rFTW

Posts : 2
Join date : 2010-12-21

Back to top Go down

admin applc Empty Re: admin applc

Post  Hell_Is_Here Thu May 05, 2011 2:39 pm

Admin Application Accepted
Παρακαλω να διαβαστουν τα rules και τα commands
Topic Closed.

Hell_Is_Here

Posts : 10
Join date : 2011-03-12
Age : 30
Location : Ioannina

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum